پرسش و پاسخ

جواب سوالات متداول شما

 • نحوه کار تری دینگا به چه شکل است ؟

  در کل تری دینگا به دو بخش تقسیم می شود : 1- بخش خرید و فروش مدل توسط کاربران : که کاربران عزیز میتوانند مدل ها و پروژه های خود را برای فروش در سایت بزارند ، از این راه کسب درآمد کنند و با کاربران دیگه در ارتباط باشند و به نوعی امکانش هست از طریق پروفایل خود با نمونه کارهاشون ، به شرکت ها و کارفرمایان شناخته بشوند.2- بخش مدل ها و صحنه ها : که تری دینگا از منابع خارجی و سایت های معتبر مدل و تکسچر و صحنه ، جمع آوری میکند و در اختیار کاربران ویژه سایت خواهد گذاشت . این اطمینان رو می دهیم که محصولاتی که ما خواهیم گذاشت در هیچ سایت ایرانی و نت موجود نمی باشد و ما از اولین مراجع سه بعدی در کشور هستیم.

 • چطور میتونم در تری دینگا ثبت نام کنم ؟

  در منوی بالای سایت ، با زدن گزینه «ثبت نام» ، فرمی نشان داده خواهد شد. برای ثبت نام نیاز به داشتن شماره همراه و ایمیل معتبر می باشد. پس از پر کردن مشخصات ، پیامکی به شماره وارد شده، ارسال خواهد شد ، در مرحله بعد با وارد کردن رمز ارسال شده ، اکانت شما فعال خواهد شد. برای ورود به سایت نیز نیاز به وارد کردن شماره همراه و رمزی که در حین ثبت نام زدید ، خواهید داشت.

 • چطور میتونم حساب معمولی (رایگان) خودم را به ویژه ارتقا بدم ؟

  به صورت معمول پس از ثبت نام حساب کاربری "رایگان" می باشد. به منظور ارتقای حساب کاربری ، پس از ورود به سایت ، در صفحه پروفایل تون، در بخش «حساب کاربری» روی گزینه «جزئیات حساب ویژه» کلیک کرده و در صفحه جاری روی دکمه «تعرفه و سفارش پلن» بزنید و پلن مناسب خودتون رو انتخاب نمایید. با پرداخت وجه پلن انتخابیتون ، حساب شما به کاربر ویژه ارتقا خواهد یافت و میتونین از محصولات ویژه استفاده و با دیگر کاربران مکاتبه نمایید.

 • در کل چند نوع محصول ارائه می شود ؟

  محصول رایگان : برای کاربرانی معمولی که عضو سایت می شوند ، میتونند به محصولات رایگان دسترسی داشته باشند. محصول ویژه : کاربرانی که ماهیانه یا سالیانه حق عضویت ویژه پرداخت میکنند میتوانند به محصولاتی که در سایت های خارجی به صورت پولی هستش ، دسترسی داشته باشند. محصول فروشی : چه کاربر عادی یا ویژه باشین برای دسترسی به این محصولات باید وجه رو پرداخت کنین ، این محصولات اختصاصی تری دینگا می باشد و به صورت دلاری برای کاربران مهیا می شود.

 • نحوه خرید محصولات فروشی به چه شکل است ؟

  در صورتیکه کاربر سایت باشید ، بعد از خرید محصول، میتوانید مدل را در بخش لینک دانلود صفحه محصول دانلود نمایید. لازم به ذکر است خرید های کاربر در بخش پروفایل لیست شده است و هر زمانی میتوانید مدل را دانلود نمایید. بلافاصله بعد از خرید هر محصولی در هر زمانی ، میتوانید به لینک فایل دسترسی داشته باشید.

 • آیا میتوان مدلی از سایت های خارجی را سفارش داد ؟

  بله در بخش تماس با ما یا در پروفایل کاربری ==> پیام ها و درخواست ها ==> درخواست جدیدی میتوانید ثبت کنین و با ما در ارتباط باشین ، لازم به ذکر است برای تهیه مدلهای درخواستی شما مبلغی دریافت خواهد شد.

 • چه کار کنیم که فروش بهتری داشته باشیم ؟

  مدلی بسازیم که برای طراحان کشورمان کاربرد داشته باشد.به عنوان مثال ماشین های ایرانی رو مدل سازی کنیم . مدل های کلاسیک و مربوط به حوزه معماری ، طرفداران بیشتری دارد . اگر بتونید برای موتور های متفاوت مثلا(وی ری و کرونا)، متریال های مختص به خودشان رو ایجاد کنید ، قطعا روی فروش ما تاثیر بسزایی خواهد داشت.