پرسش و پاسخ

جواب سوالات متداول شما

 • نحوه کار تری دینگا به چه شکل است ؟

  در کل تری دینگا به دو بخش تقسیم می شود : 1- بخش خرید و فروش مدل توسط کاربران : که کاربران عزیز میتوانند مدل ها و پروژه های خود را برای فروش در سایت بزارند ، از این راه کسب درآمد کنند و با کاربران دیگه در ارتباط باشند و به نوعی امکانش هست از طریق پروفایل خود با نمونه کارهاشون ، به شرکت ها و کارفرمایان شناخته بشوند.2- بخش مدل ها و صحنه ها : که تری دینگا از منابع خارجی و سایت های معتبر مدل و تکسچر و صحنه ، جمع آوری میکند و در اختیار کاربران ویژه سایت خواهد گذاشت . این اطمینان رو می دهیم که محصولاتی که ما خواهیم گذاشت در هیچ سایت ایرانی و نت موجود نمی باشد و ما از اولین مراجع سه بعدی در کشور هستیم.

 • چطور میتونم در تری دینگا ثبت نام کنم ؟

  در منوی بالای سایت ، با زدن گزینه «ثبت نام» ، فرمی نشان داده خواهد شد. برای ثبت نام نیاز به داشتن شماره همراه و ایمیل معتبر می باشد. پس از پر کردن مشخصات ، پیامکی به شماره وارد شده، ارسال خواهد شد ، در مرحله بعد با وارد کردن رمز ارسال شده ، اکانت شما فعال خواهد شد. برای ورود به سایت نیز نیاز به وارد کردن شماره همراه و رمزی که در حین ثبت نام زدید ، خواهید داشت.

 • چطور میتونم حساب معمولی (رایگان) خودم را به ویژه ارتقا بدم ؟

  به صورت معمول پس از ثبت نام حساب کاربری "رایگان" می باشد. به منظور ارتقای حساب کاربری ، پس از ورود به سایت ، در صفحه پروفایل تون، در بخش «حساب کاربری» روی گزینه «جزئیات حساب ویژه» کلیک کرده و در صفحه جاری روی دکمه «تعرفه و سفارش پلن» بزنید و پلن مناسب خودتون رو انتخاب نمایید. با پرداخت وجه پلن انتخابیتون ، حساب شما به کاربر ویژه ارتقا خواهد یافت و میتونین از محصولات ویژه استفاده و با دیگر کاربران مکاتبه نمایید.

 • در کل چند نوع محصول ارائه می شود ؟

  محصول رایگان : برای کاربرانی معمولی که عضو سایت می شوند ، میتونند به محصولات رایگان دسترسی داشته باشند. محصول ویژه : کاربرانی که ماهیانه یا سالیانه حق عضویت ویژه پرداخت میکنند میتوانند به محصولاتی که در سایت های خارجی به صورت پولی هستش ، دسترسی داشته باشند. محصول فروشی : چه کاربر عادی یا ویژه باشین برای دسترسی به این محصولات باید وجه رو پرداخت کنین ، این محصولات اختصاصی تری دینگا می باشد و به صورت دلاری برای کاربران مهیا می شود.

 • نحوه خرید محصولات فروشی به چه شکل است ؟

  در صورتیکه کاربر سایت باشید ، بعد از خرید محصول، میتوانید مدل را در بخش لینک دانلود صفحه محصول دانلود نمایید. لازم به ذکر است خرید های کاربر در بخش پروفایل لیست شده است و هر زمانی میتوانید مدل را دانلود نمایید. بلافاصله بعد از خرید هر محصولی در هر زمانی ، میتوانید به لینک فایل دسترسی داشته باشید.

 • آیا میتوان مدلی از سایت های خارجی را سفارش داد ؟

  بله در بخش تماس با ما یا در پروفایل کاربری ==> پیام ها و درخواست ها ==> درخواست جدیدی میتوانید ثبت کنین و با ما در ارتباط باشین ، لازم به ذکر است برای تهیه مدلهای درخواستی شما مبلغی دریافت خواهد شد.

 • چه کار کنیم که فروش بهتری داشته باشیم ؟

  مدلی بسازیم که برای طراحان کشورمان کاربرد داشته باشد.به عنوان مثال ماشین های ایرانی رو مدل سازی کنیم . مدل های کلاسیک و مربوط به حوزه معماری ، طرفداران بیشتری دارد . اگر بتونید برای موتور های متفاوت مثلا(وی ری و کرونا)، متریال های مختص به خودشان رو ایجاد کنید ، قطعا روی فروش ما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 • مدلی که داخل تری دینگا گذاشته شده است ، سازنده ش هنرمند ایرانیه ؟

  در صورت گزارش همچین اتفاقی، نه تنها مدل هنرمند محترم حذف خواهد شد، بلکه امتیازی برای شخص گزارش دهنده در نظر گرفته می شود. یعنی با گزارش مدل های ایرانی که در سایت های خارجی برای فروش گذاشته شده است، امتیاز و اعتبار رایگان دریافت کنید. در صورت گزارش مدلها، تری دینگا بلافاصله مدل را از سایت حذف خواهد کرد.